Tartu Linnavalitsuse pressiteade 17.06.2004

Valmisid Tartu laulupeo märgid

Täna said laulupeokorraldajad kätte Tartu laulupeo rinnamärgid, millel on kujutatud laulupeo logo. Kujunduse tegi Imre Heero, kes on ka laulupeo logo autor.

Tartu laulupeo 2004 märk

Tartu laulupeo märke ja peagi valmivaid laulupeo voldikuid müüakse laulupeo ajal laululava piletimüügikohtades. Märgi müügihind on 20 krooni ja voldiku hind 10 krooni.

“Otsustasime laulupeo märgi teha nii traditsiooni pärast kui ka seetõttu, et tänavune laulupeologo võimaldas nii oma kuju kui värvilisuse tõttu teha väikese ja väga armsa märgi, mis rõõmustab lisaks kollektsionääridele ka laulupeolisi,” sõnas laulupeo direktor Indrek Mustimets.

Tartu laulupeo voldik, mis saab valmis peo ajaks, sisaldab laulupeo kava, osalejate nimekirja ja muud huvitavat informatsiooni nii lauljatele-tantsijatele kui ka laulupeo külalistele.

Tartu laulupidu toimub 26. juunil kell 18 Tartu lauluväljakul. Laulupeo tule süütamise tseremoonia ja rongkäik saab alguse kell 16.30 Narva mäelt.

Laulupeo pileteid hinnaga 25 krooni müüvad Vanemuise kontserdimaja piletikeskus ja kõik Piletipunkti müügipunktid üle Eesti.


Lisainfo: Tartu laulupeo direktor Indrek Mustimets, 506 3076 ja www.tartu.ee/laulupidu

Lilian Lukka
Linnavalitsuse teabeteenistuse juhataja
Tel 736 1212, 516 4592