Tartu Linnavalitsuse pressiteade 2.03.2004

Tartu laulupidu sai logo

Tartu laulupeo peokomisjon kinnitas Tartu laulupeole logo, millega hakatakse laulupidu Tartus ja üle Eesti tutvustama. Laulupeo logo autor on Imre Heero.

Tartu laulupeo direktor Indrek Mustimets ütles, et Tartu laulupeo logo kannab endas Tartu linna logovärve, Tartu rõõmsameelsuse koloriiti ja heade mõtete linna sümboli jooni. Laulupeo logos võib märgata nii laulukaart, kirgast rahvariiet kui laulupeoliste head laulukoda, mis neile kaitset pakub. Laulupeo logo kasutatakse ka laululava kunstilisel kujundamisel, laulupeotrükistel, reklaamides ja laulupeo rinnamärgil.

Indrek Mustimetsa sõnul hakkab märtsis laulupeo laialdasem tutvustamine meedias ja laulukooride seas. “Jätkub ka kooride registreerimine laulupeole ning ei ole päevi, mil Tartu laulupeole ei registreeruks uusi koore. Eriti rõõmustav on, et rohkelt tuleb Tartusse koore teistest Eesti maakondadest,” lisas Mustimets.

Tartu laulupidu toimub 26. juunil Tartu lauluväljakul. Tartu laulupeost võtab osa üle 4000 laulja, tantsija ja puhkpillimängija. Laulupeo kunstiline juht on Tartu aukodanik dirigent Alo Ritsing.

NB! Laulupeo logo trükikõlbuliku variandi leiab aadressilt http://www.tartu.ee/laulupidu/logo

Lisainfo: Tartu Laulupeo direktor Indrek Mustimets, tel 506 3076.

Lilian Lukka
Tartu linnavalitsuse teabeteenistuse juhataja
7361 212, 516 4592